ReflexSun ZIP – Rolety ZIPScreen – Refleksola + Moskitiera

Rolety ZipScreen – najnowocześniejszy system rolet zewnętrznych tkaninowych o wielofunkcyjnym zastosowaniu.

Innowacyjność systemu polega na wgrzaniu zamka w tkaninę screen (przy pomocy specjalistycznych maszyn zgrzewających) co zapewnia idealne napięcie tkaniny oraz szczelne połączenie prowadnicy z materiałem. Prowadnice oraz kaseta wykonane są z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL.

Ze względu na swoją funkcjonalność ZipScreen rolety znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach. W obiektach mieszkalnych, rezydencjach i użytkowych. Roleta ZipScreen jest powszechnie wybierana przez właścicieli obiektów z branży HoReCa. Innowacyjny system osłon okiennych doskonale sprawdza się do zacieniania wnętrz kawiarni i restauracji, w szczególności tych, które powstały na bazie ogrodów zimowych i pergoli. Rolety zewnętrzne ZipScreen oferują wysokie walory estetyczne. System jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. To pozwala na bezkompromisowe dopasowanie rolety do fasady zewnętrznej budynku.

Refleksol do pergoli: System Zip screen w nietypowych projektach

System Zip umożliwia wykorzystanie większości tkanin screen do nietypowych projektów, dając nieograniczone możliwości montażowe, estetyczne i dekoracyjne. Nowy system 131 umożliwia praktycznie całkowite zabudowanie systemu w elewacji. Roleta w systemie ZipScreen może być równolegle stosowana jako moskitiera, zabudowa altan ogrodowych, balkonów itp. Jest to jedyny system gwarantujący trwałość konstrukcji oraz tkaniny w trudnych warunkach pogodowych, np. przy porywistym wietrze wiejącym nawet z prędkością do 145 km/h (w zależności od systemu).

Refleksol do pergoli pozwala znacząco podnieś komfort użytkowy pergoli, przeszklonego tarasu czy ogrodu zimowego. Refleksol skutecznie chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i nagrzewaniem się powietrza we wnętrzach. System jest powszechnie wykorzystywany w aplikacjach komercyjnych. Z jego zalet korzystają lokale usługowe, jak również obiekty rekreacji zbiorowej. Coraz częściej refleksol do pergoli zewnętrznej znajduje również zastosowanie w zabudowie mieszkaniowej czy konstrukcji ogrodowych np. pergol czy altan.

Rolety ZIPScreen

Charakterystyka :

  • system odporny na wiatr nawet do 145 km/h (w zależności od systemu i gabarytu)
  • 2w1 - roleta + moskitiera - wielofunkcyjne zastosowanie rolety – dzięki szczelnemu połączeniu prowadnicy z materiałem pełni funkcję moskitiery
  • bogata kolorystyka tkanin
  • armatura malowana w dowolnym kolorze RAL
  • maksymalny wymiar rolety 20 m(w zależności od systemu)

Zastosowanie:

  • na zewnątrz

Sterowanie:

  • elektryczne ( na przełącznik, radiowe, sterowanie inteligentne)

Dostępne systemy :

  • Reflexusn ZIPScreen 103
  • Reflexsu ZIPScreen 131 XL i ZIPScreen 131 XL P - do zabudowy

Warianty montażu:

montaz_we_wneke montaz_do_fasady montaz_do_zabudowy
We wnękę Do fasady Do zabudowy

W systemie ZIP dopuszcza się występowanie zafalowań
materiału widoczne przy prowadnicach. Zafalowania
powstają przez zamek, który zniekształca materiał
w momencie gdy roleta jest zwinięta.
Falowanie poszycia potęguję się tym bardziej,
im dużej roleta pozostaje zwinięta.

piktogram_przeciw_owadom przeciw owadom
piktogram_przeciwwietrzne odporne na wiatr do 145 km/h
piktogram_przeciwsloneczne przeciwsłoneczne
piktogram_obizajace_koszty_klimatyzacji_i_ogrzewania obniżający koszty klimatyzacji i ogrzewania
piktogram_wizyjne wizyjne
piktogram_okreslajace_gabaryt określające gabaryt
piktogram_elektryczne elektryczne
piktogram_na_zewnatrz na zewnątrz
piktogram_wizyjne wizyjne
piktogram_gwarancja gwarancja

Rolety ZipScreen: Producent poleca wysokiej jakości rozwiązania

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości systemów osłon okiennych dedykowanych do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i komercyjnym. Jako producent oferujemy rolety Zip w różnych wariantach, co pozwala na ich bezkompromisowe dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klienta, a zarazem estetyki budynku.

Rolety ZipScreen wykonujemy w oparciu o precyzyjnie wyselekcjonowane tkaniny screen tylko Europejskich dostawców liderów w branży – COPACO oraz Serge Ferrari. To materiały charakteryzujące się doskonałymi parametrami użytkowymi – skutecznie rozpraszają i odbijają światło słoneczne, jednocześnie przez długi czas zachowując pierwotne walory estetyczne.

Osoby zainteresowane wykonaniem rolety ZipScreen na zamówienie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać system osłony okien na dowolny wymiar (w zakresie możliwości systemowych). Wykonując rolety Zip na zamówienie dobieramy kolorystykę tkaniny, kaset oraz prowadnic do indywidualnego zapotrzebowania oraz dobieramy stopień otwarcia tkaniny. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanego systemu pozostajemy do dyspozycji.