ReflexSun Thermic – Rolety Termiczne Screen Refleksole

ReflexSun Thermic są to rolety termiczne przeznaczone do montażu w pomieszczeniach przeszklonych, mocno nasłonecznionych takich jak ogrody zimowe, duże szklane fasady, biura, sale konferencyjne i wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zastosowania zasłon zewnętrznych, a występuje potrzeba stabilizacji termicznej pomieszczenia.

Tkanina rolety termicznej występuje w jednym kolorze – srebrnym.

Srebrzysta powłoka niskoemisyjna, którą obustronnie jest pokryta tkanina rolety termicznej, latem pochłania ciepło chroniąc pomieszczenie przed nagrzaniem, zimą chroni pomieszczenie przed utratą ciepła. Trzyprocentowy  stopień otwarcia tkaniny zapewnia wizyjność na zewnątrz oraz komfort wypoczynku i pracy.

Charakterystyka :

  • innowacyjny produkt o wysokich właściwościach termoizolacyjnych
  • zastosowanie splotu diagonalnego i włókna szklanego znacząco podnosi jakość i długowieczność produktu
  • roleta termiczna nie blokuje wizyjności na zewnątrz pomieszczenia i gwarantuje transmisje światła widzialnego na poziomie TV 4
  • tkanina obustronnie pokryta metalizowaną powłoką niskoemisyjną przynosi korzyści latem dzięki blokowaniu ciepła do wewnątrz, a zimą stanowi skuteczną barierę przed utratą ciepła przez powierzchnie szyb

Zastosowanie :

  • do wewnątrz

Sterowanie:

  • ręczne (łańcuszek, korba)
  • elektryczne (na przełącznik, radiowe, sterowanie inteligentne)

Warianty montażu:

montaz_we_wneke montaz_do_fasady montaz_do_zabudowy montaz_na_skrzydle
We wnękę Do ściany Do zabudowy Na skrzydle okiennym
piktogram_obizajace_koszty_klimatyzacji_i_ogrzewania obniżające koszty klimatyzacji i ogrzewania
piktogram_do_wewnatrz do wewnątrz
piktogram_reczne sterowanie ręczne – łańcuszek, korba, elektryczne
piktogram_maksymalna_powierzchnia wielkość rolety
piktogram_100_zaciemniajace 100% zaciemniające
piktogram_wizyjne wizyjność
piktogram_gwarancja gwarancja

 

Refleksola przeciwsłoneczna: Ochrona przed słońcem i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia

Duże przeszklenia są znakiem rozpoznawczym nowoczesnego budownictwa kubaturowego. Dodają bryle lekkości, a użytkownikom pomieszczeń pozwalają cieszyć się niczym niezakłóconym widokiem z okna. Ich jedynym mankamentem jest niekorzystny wpływ na temperaturę w pomieszczeniu w sezonie letnim. Duże przeszklenia sprzyjają szybkiemu nagrzewaniu się powietrza w pomieszczeniu, co obniża komfort jego użytkowania,  a w skrajnych przypadkach wręcz uniemożliwia jego użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem.

Refleksola przeciwsłoneczna to innowacyjny system osłony okien, który chroni wnętrza przed nadmiernym promieniowaniem UV i ciepłem. Swoją skuteczność refleksole przeciwsłoneczne zawdzięczają tkaninie zacieniającej o wysokich właściwościach termoizolacyjnych, która w sposób efektywny nie doprowadza do nagrzania się okna i szyby, przez co pośrednio nagrzewa się pomieszczenie.

Refleksola przeciwsłoneczna: Funkcjonalny i elegancki dodatek do nowoczesnego wnętrza

Wysokiej jakości refleksole przeciwsłoneczne oferują wysokie walory estetyczne oraz trwałość. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych rolet materiałowych refleksola przeciwsłoneczna blokuje promieniowanie UV jednocześnie nie odcinając pomieszczenia od dopływu naturalnego światła i możliwości wyglądania na zewnątrz.

Refleksole przeciwsłoneczne wykonujemy na potrzeby odbiorców biznesowych i klientów prywatnych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanym systemem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.