COPACO – reflex_in i reflex_out collection

copaco ReflexSun copaco screen

Lider Światowy + Nasza Technologia = SUKCES

Rolety ReflexSun zabezpieczają przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem
się pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych tkanin wiodących producentów
w sposób efektywny stabilizują temperaturę w pomieszczeniu zmniejszając wydatki na obsługę
termiczną pomieszczeń. .
Zaletą tkanin refleksyjnych jest ich „siateczkowa” budowa, dzięki której rolety ReflexSun
nie ograniczają widoczności na zewnątrz budynku podnosząc w ten sposób komfort w pomieszczeniach
i zwiększają efektywność pracy i kreatywność pracowników.
Kolekcja tkanin ReflexSun reflex_in i reflex_out dają wybór różnego stopnia otwarcia tkanin w zależności od grupy
i w obrębie danego koloru  Np. 1%, 3%, 5%, 10%,
(informacje w próbniku). .
Powyżej schemat przedstawiający dobór stopnia otwarcia tkaniny Of w zależności od kierunku
ekspozycji fasady względem kierunków geograficznych (północ – North;
południe – South; wschód – West; zachód – East).

Posiadany przez nas Park Maszynowy pozwala na łączenie tkanin przy pomocy najnowocześniejszych maszyn zgrzewających. Posiadamy jedną z najdłuższych zgrzewarek w Europie do zgrzewania tkanin screen, co pozwala nam realizować nietypowe projekty dla architektów z całego świata.

 

Nasz zespół chętnie doradzi w doborze odpowiednich parametrów w oparciu o Państwa oczekiwania.

COPACO – Innowacyjny Producent tkanin screen

Copaco®, screens that fit you ….

Copaco®, jako producent oferujący dekoracyjne i wytrzymałe, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne screeny, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dogłębnej wiedzy nt. produktów, systemu produkcji up-to-date i szerokiej gamie produktów, jest światowym liderem oraz firmą wyznaczającą trendy na  rynku screenów. Podobnie jest z szerokim zakresem oferowanych przez firmę wysokiej jakości siatek moskitierowych. Osiągnięte ‘pole position’ Copaco® codziennie umacnia poprzez inwestowanie w najnowsze rozwiązania technologiczne i w aktualny system produkcyjny oraz rozwój nowych tkanin.

Belgijska firma Copaco®, z siedzibą główną oraz częścią produkcyjną w Bavikhove, zatrudnia ponad 100 pracowników. Główne działania producenta opierają się na budowaniu świadomości Klientów znaczenia efektywnej ochrony przeciwsłonecznej jaką dają wysokiej jakości tkaniny screen. W ten sposób, gwarantując piękny wygląd pomieszczeń i budynków, przyczynia się do osiągania optymalnej jakości życia i ergonomii pracy. Jednocześnie zabezpieczając przed nadmiarem ciepła i dopuszczając odpowiednią ilość światła, chroni środowisko przed znacznym zużyciem energii elektrycznej oraz niepotrzebną emisją CO2.

Aby odpowiedzieć na określone potrzeby i preferencje Klientów, Copaco® rozwinęło siedem grup produktów tkanin screen w głównej mierze opierających sie na włóknie szklanym:

OUT  - screeny przeznaczone dla rozwiązań zewnętrznych, posiadające w składzie niemal niezniszczalne włókno szklane;

VISI – tkaniny drobno tkane, utrzymujące nadmiar promieni słonecznych i gwarantujące doskonałą widoczność na zewnątrz;

CULT – grupa produktów o specjalnych wzorach i kolorach, oferujące największą możliwą swobodę dla każdego Projektanta Wnętrz;

COOL – screeny skupiające się na zapewnieniu maksymalnego komfortu termicznego;

BLOCK - tkaniny z unikalnymi właściwościami, całkowicie zaciemniające;

ECO – screeny bazujące na pochodzących z recyclingu lub nadających się do recyclingu materiałach, które nie tylko zaliczane są do produktów PCV-free, ale również nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne;

METAL – produkt bazujący na materiałach pochodzących z recyclingu z dodatkową ultracienką warstwą aluminium dla lepszej refleksji w celu poprawy wydajności energetycznej.

 

Oprócz screenów, Copaco® oferuje wysokiej jakości siatki moskitierowe dające Klientom największy komfort .

Przykładem niekonwencyjnego rozwiązania i jakości jest Bella vista®: najlepsza ochrona przed irytującymi owadami, która w przeciwieństwie do innych siatek moskitierowych nie stanowi wizualnej przeszkody – jest mało widoczna.

Siatka XTRA Screen® odzwierciedla koncentrację producenta na wygodę i komfort: produkt ten został zaprojektowany specjalnie dla właścicieli kotów i/lub psów, którzy potrzebują rozwiązania na tyle wytrzymałego, aby było odporne na drapanie ich pupili.

Innymi słowy, COPACO® prezentuje klientowi szeroką gamę produktów o różnych możliwościach.

 

Wysoka jakość produktów oferowanych przez Copaco® potwierdzona jest standardową 5-letnią gwarancją na wszystkie tkaniny oraz certyfikatami Oeko-Tex i Greenguard, a także deklarację dot. regularcji REACH, które mówią o niskiej emisji tkanin, przynoszeniu minimalnych poziomów zanieczyszczeń wnętrz oraz o braku substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Ponadto zastosowanie tkanin Copaco® może przyczynić do zdobycia dodatkowych puntków w systemach certyfikacji budynków BREAM i LEED , co zwiększa wartość konkretnych projektów.

 

W porozumieniu z kluczowymi Klientami, architektami, projektantami wnętrz, oraz z myślą o rynku, Copaco® stale poszukuje nowych rozwiązań i trendów, które będą optymalizować komfort klienta w codziennym życiu i pracy. Koncepcje pomyślnie wprowadzone w  ostatnich latach to:

  • Zaprezentowanie i wprowadzenie do produkcji, jako pierwszy producent, unikalnych szerokości screenów – 3,20 m oraz 3,50 m;
  • Ulterio i Zilario – ekologiczne, wewnętrzne tkaniny screen na bazie przetworzonych włókien PET wykonanych z butelek PET;
  • Small Batch - system, który pozwala produkować całkowicie ‘a la carte’ i zaoferować klientowi kolekcję wykonaną na miarę (made-to measure);
  • Twilite – całkowicie nowa tkanina przeznaczona do ZEWNĘTRZNEGO zastosowania, mająca premierę na ostatnim R+T 2015 w Stuttgarcie. Twilite – z czynnikiem otwartości wynoszącym 1% - umożliwia optymalny widok na zewnątrz przy jednoczesnej gwarancji zachowania prywatności wieczorem i nocą.

 

Z biurem sprzedaży w Hiszpanii i Australii oraz globalną siecią sprzedaży, Copaco® łatwo dystrybuuje 90% swojej produkcji na całym świecie i m.in. dzięki temu przekonuje Klientów, że jego największym celem jest ich satysfakcja.

 

www.copaco.be